Iniciatíva za Novú Spoločnosť header image

Koniec jednej choroby – rakovina

Internetom ide veľmi zaujímavá hoci miestami veľmi vážna takmer 2 hod prednáška Dr. Ratha, ktorá prináša ďalší pohľad na liečenie rakoviny, na zákulisie obchodu s touto chorobou a zároveň  na šokujúce základy projektu zvaného „Európska únia“. Výťah najzaujímavejších myšlienok uvádzame nižšie.

Podstatou metódy liečenie rakoviny, ktorú Dr.  Rath za svoj výskumný team prezentoval je princíp regulácie buniek. Prišli na to, že choré bunky používajú na svoj transport tie isté mechanizmy ako  zdravé bunky, čím sa im darí klamať telovú obranu. Používajú na to, produkciu tzv. „nožnicového“ enzýmu pohlcujúceho kolagén, ktorý je súčasťou telového tkaniva, čím sa vytvorí priechod tkanivom organizmu a bunka tak pohodlne prejde. Zdravá bunka však  tento enzým produkuje regulovane len krátkodobo čím sa otvor v tkanive hneď zacelí, kým chorá alebo odcudzená bunka tento enzým produkuje nepretržite. Pri  chronickej chorobe počet producentov týchto enzímov prevyšuje počet  inhibítorov, ktoré ich blokujú. Objavili, že kombinácia vitamínu C, Lyzínu a  niektorých výživových doplnkov stravy  vitamín C stimuluje tvorbu bunkového kolagénu a lyzín blokuje činnosť  enzýmov pojedajúcich kolagén ako aj jedlá sóda v kombinácii s javorovým sirupom iných bádateľov sú tými látkami, ktoré regulujú činnosť chorých buniek, alebo ich ničia ako MMS1 a MMS2. Podobne zaujímavý je  aj “protokol dr. Budwigové” ( tvaroh, ľanový olej, šampanské ).  Inak stará múdrosť hovorí, že najlepšou ochranou pred vznikom tejto choroby a nástrojom na uzdravenie  je zdravá pečeň ( očista pečene http://www.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA ).Efekt metódy Dr. Ratha , umožňuje zapúzdrovať tumor a bráni mu rozširovať sa a metastázovať, čo dokazujú aj nezávislé výskumy všade vo svete. Tento „ nožnicový“ mechanizmus nemožno chemoterapiou ani ožarovaním zastaviť, práve naopak tieto metódy ničia aj zdravé bunky, a v skutočnosti chorobu a následky len zhoršujú.

Okrem toho je už dokázané, že chemoterapia rakovinu zhoršuje,

http://panobcan.sk/studia-nahodou-zistila-ze-chemoterapia-rakovinu-znacne-zhorsuje/

 

Ako to? Málokto vie, že látka používaná pri chemoterapii je jedom s rovnakou chemickou štruktúrou ako chemická bojová látka Yperit až na to, že atóm síry v chemickej mriežke je nahradený atómom dusíka. Bola objavená pred 1. Sv.vojnou a hojne požitá nemeckou armádou počas nej. Objaviteľom tejto látky bola chemicko farmaceutická firma Hoechst. Táto firma spolu s ďalšími dvoma z brandže Basf a Bayer vytvorili začiatkom minulého storočia Nemecký farmako – chemický kartel s názvom  IG Farben. Kopírovaním prírodných substancií a vytvorením patentového práva si dali za cieľ dobyť svetový farmako-chemický priemysel s centrom v Nemecku  a zo sveta urobiť len poddajných konzumentov . Za týmto účelom podporovali nemeckého cisára Wilhelma II, ktorý rozpútal pre tento cieľ 1. Svetovú vojnu, potom sa dohodli na podpore nacistov a vyvolali 2.sv. vojnu. Ak sa pozrieme z blízka na Norimberský proces tak zistíme, že to bol proces proti nemeckým farmako chemickým firmám a ich vedeniu. Hlavný žalobca v tom čase povedal : „ Bez IG Farben by 2.sv. vojna nebola možná“. Po vojne sa koalícia IG Farben a nacistov rozštiepila. Kým nacisti, politické a vojenské bábky, boli odsúdený alebo popravený, IG Farben skutočný vodcovia a organizátori sa v povojnovom Nemecku čoskoro etablovali ako kapitáni nemeckého priemyslu. Keď sa akcie IG Farben sa dostali do rúk Rocefelera zámery tohto kartelu sa internacionalizovali.

Prekvapujúco boli vyvodené súvislosti so súčasnou Európskou úniou. Súčasnosť je vraj taká, že technokrati koalície nacistov a IG Farben sú opäť pri moci. Hlavný nacistický plánovač Európy Walter Halstein sa 18 rokov po vojne stal v Ríme 1. Prezidentom novovzniknutej komisie EÚ! 10 rokov bol architektom toho, čo sa deje dnes v Bruseli.

V roku 1941 bola v Nemecku napísaná kniha s názvom  „Veľko územný kartel“. V tejto knihe sa nachádza popis a štruktúra organizácie Európy nápadne pripomínajúca súčasnú Bruselskú úniu, ktorá je kartelovou organizáciou. Pozostáva z centrály- európskej komisie zloženej z 27 lokajov kartelu, ktorých  nikto nevolí, ktorých dosadzuje kartel. Pred ktorými je 54 000 kariérnych technokratov. Nikto z nich nebol demokraticky zvolený a vôbec ich nepoznáme. Títo vládnu Európe, môžu iniciovať direktívu proti jej obyvateľom bez Európskeho parlametu.  Potom tu je Európsky parlament so 736 poslancami. Parlament občas môže voliť 500 mil.voličov EÚ, no ten nemá dosah na európsku komisiu a nemôže iniciovať zákony, základné právo demokracii. Na jedného poslanca je 80 technokratov, ktorý dozerajú na to, aby poslanci „sekali“ dobrotu. To je terajšia Európska únia.

Jednou z prvých inštitúcií založených Európskou komisiou je úrad pre bezpečnosť potravín ( European food safety agency). Ten „užitočný“ názov je len zásterka. Skutočným cieľom tejto inštitúcie je zakázať prírodné liečebné postupy v cele Európe o ktorých je reč aj v prednáške Dr.  Ratha. Tisíce týchto substancií už stiahli z trhu a všetko pod zámienkou ochrany zdravia. A chemoterapii sa žiadna z týchto inštitúcií doteraz nepozrela na „zúbky“. Ak niekto dostane rakovinu, terajšiemu lekárovi  hneď svitne „ chemoterapia“, ale vedľajším produktom je ešte viac rakoviny, lebo chemoterapia otravuje bunky a otrávená bunka je príčinou rakoviny. A to nie je všetko, k rakovine sa pridajú potom ďalšie choroby; srdcovocievne, poruchy imunity, poškodenia orgánov… Televízia, činnosť nadácií a pod udržujú vo vedomí ľudí strach z rakoviny, tu je vidieť skutočné „ vymývanie mozgov“…
Náklady na liečenie chorôb a následnú sociálnu starostlivosť tak ruinujú
ekonomiku národných štátov a podporujú terajšiu krízu. Potom prídu „bábky“ kartelu z Európskej komisie ako „ záchrancovia“. Ale „ na to, aby sme Vás  mohli zachrániť potrebujeme zmeniť zopár zákonov, ktoré nám dajú kompetencie urobiť to“. A už tu máme situáciu, ktorá sa im nepodarila pred 80 a 65 rokmi vojenskými prostriedkami. Hospodársku diktatúru Európskej komisie nad národnými rozpočtami až po správu celých krajín.

Sledujme dianie v Európskej komisii a nedajme si vziať práva, ktoré vybojovali naši predkovia pod žiadnou zámienkou alebo nátlakom. Je dôležité aby tí, ktorý to už pochopili šírili osvetu ďalej…

Tu je link na celú prednášku.

http://www.youtube.com/watch?v=C1rki3xkjYo

Bezprostredne súvisí a nasleduje žaloba voči farmako firmám :

http://www.zanovuspolocnost.sk/zaloba-na-farmauceticke-korporace/

Niektoré lieky na rakovinu ju aj podporujú – vedecky dokázané

http://zmok.webnode.cz/news/a115/

Na záver :

Zhrnutie témy nájdete tu

 

Prečítajte si aj náš ďalší článok k téme : http://www.zanovuspolocnost.sk/cukrovka-a-rakovina-jsou-vymyslene-nemoci-a-daji-se-lecit/

Tip na liečenie :

rakovina prsníka – Palina + železo

Lykopén, MMS, a ďalšie dobré produkty sa dajú kúpiť na stránke : http://www.webareal.sk/mms-kvapky

 

1 komentár k “Koniec jednej choroby – rakovina”

 1. #1 Karol Trško
  9 Okt, 2012 o 10:57

  Skvelá vec lenže propagácia bude veľmi obtiažna,až nemožná práve pre opačný zámer farmaceutického priemyslu!
  Ako aj už dávnejšie známa látka MMS ktorá má podstatne širší záber až na neuveriteľné množstvo ochorení(všeliek).
  A MMS je potvrdením toho ako sa dá potlačiť skutočnosť liečby ochorení.Má totižto všetko proti dnešnému kapitálovému zámeru,
  je lacná a účinná!!!

Pridať komentár

A. Sládkovič, Nehaňte ľud môj!

Nehaňte ľud môj! že nemá dejov
slávy svojej minulej sklad;
on ešte peknou kvitne nádejou,
budúcnosť má jeho poklad.

Počuješ bájne hlasy povestí?
Hovoria tie, keď čas čuší,
zázračný z nich on svet má vyviesti,
budúci svet v nich on tuší.

 

„Staň sa tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.“ Gándhí

„Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najprv sám sebou.“ Sokrates

"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Ale přijdou dnové, kdy budeš chtíti, ale nebudeš moci" Jan Verich